Fuji Electric RSG12KPCA/ROG12KPCA
Fuji Electric RSG12KPCA/ROG12KPCA
699 €
- Stock: в наличност
- Марка: Fuji Electric
- Модел: RSG12KPCA/ROG12KPCA
Възможни варианти
ATANASOVCLIMA.BG
100% ГАРАНЦИЯ ЗА КАЧЕСТВО

| Основни | |
| Марка | Fuji Electric |
| Модел | RSG12KPCA/ROG12KPCA |
| Тип | Стенен климатик |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 12000 |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 3.4 (0.9 - 3.7) kW |
| SEER | 6.3 |
| Консумирана ел. енергия | 1.0 kW |
| Температурен диапазон | -10°C до +43°C |
| Енергиен клас (Охлаждане) | A++ |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 3.8 (0.9 - 4.8) kW |
| SCOP | 4.1 |
| Консумирана ел. енергия | 1.14 kW |
| Температурен диапазон | -15°C до +24°C |
| Енергиен клас (Отопление) | A+ |
| Вътрешно тяло | |
| Размери ВхШхД | 270 x 784 x 224 mm |
| Тегло | 8 kg |
| Външно тяло | |
| Размери ВхШхД | 541 x 663 x 290 mm |
| Тегло | 23 kg |
| Ел. захранване | 230V/1Ø/50Hz |
| Хладилен агент | R32 |