Mitsubishi Electric MSZ/MUZ-HR50VF
Mitsubishi Electric MSZ/MUZ-HR50VF
1 179 €
- Stock: в наличност
- Марка: Mitsubishi Electric
- Модел: MSZ/MUZ-HR50VF
Възможни варианти
ATANASOVCLIMA.BG
100% ГАРАНЦИЯ ЗА КАЧЕСТВО
MSZ – HR
Най-новата серия климатици HR използва хладилен агент R32 с нисък потенциал на глобално затопляне. Отличават се със заоблена линия, която придава изчистен и стилен дизайн. Освен това шумовите нива са изключително ниски, а вътрешното тяло е компактно, което прави монтажа възможен и в по-малки и тесни помещения.
Стойностите на SEER и SCOP са подобрени, което осигурява по-голяма икономичност.
С този модел е наличен опционален Wi-Fi интерфейс, който позволява контрол и наблюдение с помощта на смартфон, таблет или компютър чрез приложението MELCloud.
| Основни | |
| Марка | Mitsubishi Electric |
| Модел | MSZ/MUZ-HR50VF |
| Тип | Стенен климатик |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 18000 |
| Държава производител | Турция |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 1.3 - 5.0 - 5.0 kW |
| SEER | 6.5 |
| Консумирана ел. енергия | 2.050 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 269 kWh/a |
| Температурен диапазон | -10°C до +46°C |
| Енергиен клас (Охлаждане) | A++ |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 1.4 - 5.4 - 6.5 kW |
| SCOP | 4.3 |
| Консумирана ел. енергия | 1.550 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 1224 kWh/a |
| Температурен диапазон | -15°C до +24°C |
| Енергиен клас (Отопление) | A+ |
| Вътрешно тяло | |
| Ниво на звуково налягане | 28 - 36 - 40 - 45/27 - 34 - 41 - 47 dB(A) (охлаждане/отопление) |
| Размери ВхШхД | 280 - 838 - 228 mm |
| Тегло | 9 kg |
| Външно тяло | |
| Ниво на звуково налягане | 52/52 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 550 - 800 - 285 mm |
| Тегло | 35 kg |
| Ел. захранване | 230V/50Hz/еднофазно |
| Хладилен агент | R32 |
Етикети:
Mitsubishi Electric
, MSZ/MUZ-HR50VF
, invertor
, климатик
, високостенен
, елегантен дизайн
, Митцубиши Електрик
, инвертор
, висока ефективност
, R32