Mitsubishi Electric MSZ/MUZ-AP42VGK+ Wifi
Mitsubishi Electric MSZ/MUZ-AP42VGK+ Wifi
1 330 €
- Stock: в наличност
- Марка: Mitsubishi Electric
- Модел: MSZ/MUZ-AP42VGK+ Wifi
Възможни варианти
ATANASOVCLIMA.BG
100% ГАРАНЦИЯ ЗА КАЧЕСТВО
MSZ – AP
Най-новата серия MSZ-AP са климатици за стенен монтаж, които съчетават идеално енергийна ефективност с модерен дизайн. Със своите изключителни предимства, новото тяло притежава модерно Wi-Fi управление и използва иновативният хладилен агент R32, който е с нисък потенциал за глобално затопляне.Също така новото вътрешно тяло притежава изключително ниски нива на шум при работа от 19dBA.Устройствата имат вградени двойни ламели, които разпределят въздушния поток равномерно в цялата стая и разполагат със седмичен таймер за осигуряване на по-добър контрол на графика.
| Основни | |
| Марка | Mitsubishi Electric |
| Модел | MSZ/MUZ-AP42VGK+ Wifi |
| Тип | Стенен климатик |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 14000 |
| Държава производител | Турция |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 0.9 - 4.2 - 4.5 kW |
| SEER | 7.8 |
| Консумирана ел. енергия | 1.3kW |
| Температурен диапазон | -10°C до +46°C |
| Енергиен клас (Охлаждане) | A++ |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 1.3 - 5.4 - 6.0 kW |
| SCOP | 4.7 |
| Консумирана ел. енергия | 1.49 kW |
| Температурен диапазон | -15°C до +24°C |
| Енергиен клас (Отопление) | A++ |
| Вътрешно тяло | |
| Ниво на звуково налягане | 21 - 29 - 34 - 38 - 42/21 - 29 - 35 - 40 - 45 dB(A) (охлаждане/отопление) |
| Размери ВхШхД | 299 - 798 - 219 mm |
| Тегло | 10.5 kg |
| Външно тяло | |
| Ниво на звуково налягане | 52/52 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 550 - 800 - 285 mm |
| Тегло | 35 kg |
| Ел. захранване | 230V/50Hz/еднофазно |
| Хладилен агент | R32 |
Етикети:
Mitsubishi Electric
, MSZ/MUZ-AP42VGK+ Wifi
, invertor
, климатик
, високостенен
, елегантен дизайн
, Митцубиши Електрик
, инвертор
, висока ефективност
, R32