Fuji Electric RDG45LMLA/ROG45LATT (трифазен модел)
Fuji Electric RDG45LMLA/ROG45LATT (трифазен модел)
4 999 €
- Stock: в наличност
- Марка: Fuji Electric
- Модел: RDG45LMLA/ROG45LATT
Възможни варианти
ATANASOVCLIMA.BG
100% ГАРАНЦИЯ ЗА КАЧЕСТВО

Канален инверторен климатик със стандартен напор и множество допълнителни опции за разширяване на приложението му. Засмукването на въздух може да се избира отдолу или отзад.
Компактен и функционален дизайн: Вътрешните тела от серията RDG са с височина, намалена до 270мм. Това е дало възможност за вграждане на контролната кутия в корпуса на тялото. Така няма стърчащи елементи и кутията е защитена.
Модулна структура на вътрешното тяло: Структурата на вътрешното тяло е изцяло модулна. Долният панел може да се премества отзад или отдолу, за да предостави вход за всмукване на въздух.
- Adjust: Микрокомпютър автоматично настройва въздушната струя като следи промените в температурата на помещението.
- Auto Changeover: Климатичната система автоматично избира режима на работа (Отопление/Охлаждане) базиран на зададената температура, температурата в помещението и външната температура.
- Economy: Ограничава разхода на енергия, чрез прецизен контрол над системата.
- Filter: Индикатор за филтър (показва необходимост от почистване на филтъра)
- Distributing: Към вътрешното тяло на климатичната система могат да се свържат въздухопроводи, чрез които въздушната струя може да се изведе до отдалечени краища на помещението или друго такова.
- Fresh: Към вътрешното тяло на системата могат да се свържат въздухопроводи, чрез които да се вкарва свеж въздух извън сградата.
- V-PAM: Инверторно управление на компресора.
- Weekly: Автоматизиране на климатичната система, чрез настройка на различни таймери (за включване и изключване) за всеки ден от седмицата.
- Автоматично рестартиране: при спиране на електрозахранването климатика автоматично се рестартира в същия режим, в който е работил, когато захранването се възстанови.
| Основни | |
| Марка | Fuji Electric |
| Модел | RDG45LMLA/ROG45LATT |
| Тип | Канален тип климатик със стандартен напор |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 45000 |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 5.00/12.50/14.00 kW |
| EER | 3.21 |
| Консумирана ел. енергия | 3.890 kW |
| Температурен диапазон | -15°C до +46°C |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 5.40/14.00/16.20 kW |
| COP | 3.61 |
| Консумирана ел. енергия | 3.880 kW |
| Температурен диапазон | -15°C до +24°C |
| Вътрешно тяло | |
| Ниво на звуково налягане | 42/38/32/28 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 270x1135x700 mm |
| Тегло | 40 kg |
| Външно тяло | |
| Ниво на звуково налягане | 54 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 1290x900x330 mm |
| Тегло | 104 kg |
| Ел. захранване | 400V/3Ø/50Hz |
| Хладилен агент | R410A |