Mitsubishi Electric SEZ-KD35VAL/SUZ-KA35VA
Mitsubishi Electric SEZ-KD35VAL/SUZ-KA35VA
1 915 €
- Stock: в наличност
- Марка: Mitsubishi Electric
- Модел: SEZ-KD35VAL/SUZ-KA35VA
Възможни варианти
ATANASOVCLIMA.BG
100% ГАРАНЦИЯ ЗА КАЧЕСТВО

Канален климатик Mitsubishi Electric SEZ-KD-VA/MUZ-GE-VA е високоефективен и надежден инверторен климатик, който се характеризира с най-висока икономичност - енергиен клас А/А. Впечатляващи са стойностите на показателите за енергийна ефективност COP и EER.
- Автоматично рестартиране: Изключително полезно при прекъсване на захранването. Когато то се възстанови, климатикът се включва автоматично.
- Охлаждане до ниски температури: Интелигентното управление на силата на вентилиране на външното тяло осигурява оптимално представяне дори когато външната температура е много ниска.
- On/Off Таймер: Използвайте дистанционното управление, за да определите часовете на включване и изключване на климатика.
- Управление PAR-30MAA/PAR-21MAA: Климатиците са съвместими с дистанционно управление тип PAR-30MAA или PAR-21MAA, които притежават множество функции за управление, включително и седмичен таймер.
- Централизирано включване/изключване: Климатиците могат да бъдат свързани с централизираната система за управление MAC-821SC-E, която може да контролира функцията Включено/Изключено на до осем вътрешни тела.
- MXZ свързване (мултисплит): Възможно е свързване с външно тяло от серията MXZ (мултисплит система).
- M-NET Свързване: Климатиците могат да се свържат със системен контролер MELANS (M-NET контролер) като блока за управление AG-150A.
- ACO: Климатикът автоматично преминава от режим на отопление към режим на охлаждане и обратно, за да поддържа желаната температура.
- Свързване с конуси: Възможно е свързване към охлаждащите тръбопроводи, чрез конуси.
- Самодиагностика: Кодове за проверка се изписват на екрана на дистанционното управление или индикатора за работа, за да информират потребителя за възникнали неизправности.
- Функция за съхранение на грешките: Тази функция позволява информацията за грешки, възникнали по време на работен режим на климатика, да се записва и съхранява.
| Основни | |
| Марка | Mitsubishi Electric |
| Модел | SEZ-KD35VAL/SUZ-KA35VA |
| Тип | Канален климатик |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 12000 |
| Държава производител | Япония |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 1.00/3.70/3.90 kW |
| EER | 3.39 |
| SEER | 5.60 |
| Консумирана ел. енергия | 1.010 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 219 kWh/a |
| Температурен диапазон | -10°C до +46°C |
| Енергиен клас (Охлаждане) | A+ |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 0.90/4.20/5.00 kW |
| COP | 3.72 |
| SCOP | 4.00 |
| Консумирана ел. енергия | 1.130 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 979 kWh/a |
| Температурен диапазон | -10°C до +24°C |
| Енергиен клас (Отопление) | A+ |
| Вътрешно тяло | |
| Ниво на звукова мощност | 53 dB(A) |
| Ниво на звуково налягане | 23/28/33 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 200/990/700 mm |
| Тегло | 21 kg |
| Външно тяло | |
| Ниво на звукова мощност | 62 dB(A) |
| Ниво на звуково налягане | 49/50 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 550/800/285 mm |
| Тегло | 30 kg |
| Ел. захранване | 230V/1Ø/50Hz |
| Хладилен агент | R410A |
Етикети:
Mitsubishi Electric
, SEZ-KD35VAL
, SUZ-KA35VA
, инверторен
, климатик
, сплит система
, inverter
, Митсубисши Електрик
,