Fuji Electric RDG45LHTA/ROG45LETL
Fuji Electric RDG45LHTA/ROG45LETL
4 333 €
- Stock: в наличност
- Марка: Fuji Electric
- Модел: RDG45LHTA/ROG45LETL
Възможни варианти
ATANASOVCLIMA.BG
100% ГАРАНЦИЯ ЗА КАЧЕСТВО

Мощен високонапорен канален климатик с i-PAM инверторно управление и
специален режим на външното тяло за намаляване на шума с до 4dB. Широк
работен диапазон както при отопление, така и при охлаждане.
- Adjust: Микрокомпютър автоматично настройва въздушната струя като следи промените в температурата на помещението.
- Auto Changeover: Климатичната система автоматично избира режима на работа (Отопление/Охлаждане) базиран на зададената температура, температурата в помещението и външната температура.
- Economy: Ограничава разхода на енергия, чрез прецизен контрол над системата.
- Filter: Индикатор за филтър (показва необходимост от почистване на филтъра)
- I-PAM: Инверторно управление на компресора.
- Автоматично рестартиране: при спиране на електрозахранването климатика автоматично се рестартира в същия режим, в който е работил, когато захранването се възстанови.
| Основни | |
| Марка | Fuji Electric |
| Модел | RDG45LHTA/ROG45LETL |
| Тип | Канален тип климатик с висок напор |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 45000 |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 4.50/12.50/14.00 kW |
| EER | 2.91 |
| Консумирана ел. енергия | 4.300 kW |
| Температурен диапазон | -15°C до +46°C |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 5.00/14.00/16.20 kW |
| COP | 3.68 |
| Консумирана ел. енергия | 3.800 kW |
| Температурен диапазон | -15°C до +24°C |
| Вътрешно тяло | |
| Ниво на звуково налягане | 47/43/40 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 400x1050x500 mm |
| Тегло | 46 kg |
| Външно тяло | |
| Ниво на звуково налягане | 55 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 1290x900x330 mm |
| Тегло | 86 kg |
| Ел. захранване | 230V/1Ø/50Hz |
| Хладилен агент | R410A |