Fuji Electric RSG07KЕТА/ROG07KЕТА
- Stock: в наличност
- Марка: Fuji Electric
- Модел: RSG07KЕТА/ROG07KЕТА
Възможни варианти

Технически характеристики
Стилен и елегантен дизайн
Дизайнът на серията KETA е проектиран специално за Европа. Той се различава от японския, поради факта, че е в хармония с обкръжението си и придава стил и елегантност на помещението. Уникалнaта 3D повърхност на предния панел променя изгледа си според светлината в помещението (CMF : COLOR MATERIAL FINISH).

Висока енергийна ефективност
Високата енергийна ефективност на Fuji Electric RSG07KETA е постигнатa благодарение на иновативния ламбда-образен топлообменник, новата вентилаторна турбина с разширен диаметър и употребата на екологичен фреон R32.

Комфортен въздушен поток и тиха работа
С обновения дизайн на вентилаторната турбина и големите жалузи се постига по-широк въздушен поток, който се спуска плавно надолу до пода на помещението, като нивото на шум се запазва ниско.

Wi-Fi управление (опционално)
Новият инверторен стенен климатик Fuji Electric RSG07KETA може да бъде управляван и през Вашия смартфон, таблет или компютър, свързан към интернет. За целта е нужно да се инсталира опционалния Wi-Fi модул, чрез който може да управлявате климатика от всяка точка на света.

Изтеглете приложението FGLair за да управлявате климатика си през интернет:
| Основни | |
| Марка | Fuji Electric |
| Модел | RSG07KЕТА/ROG07KЕТА |
| Тип | Стенен климатик |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 7000 |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 2.00 (0.90-3.00) kW |
| SEER | 7.4 |
| Консумирана ел. енергия | 0.450 kW |
| Температурен диапазон | -10°C до +43°C |
| Енергиен клас (Охлаждане) | A++ |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 2.50 (0.90-3.40) kW |
| SCOP | 4.10 |
| Консумирана ел. енергия | 0.550 kW |
| Температурен диапазон | -15°C до +24°C |
| Енергиен клас (Отопление) | A+ |
| Вътрешно тяло | |
| Размери ВхШхД | 295 x 950 (гръб: 840) x 230 mm |
| Тегло | 11 kg |
| Външно тяло | |
| Размери ВхШхД | 541 x 663 x 290 mm |
| Тегло | 23 kg |
| Ел. захранване | 230V/1Ø/50Hz |
| Хладилен агент | R32 |

