Външно тяло за мулти сплит система Mitsubishi electric MXZ-4F80VF
Нов
Външно тяло за мулти сплит система Mitsubishi electric MXZ-4F80VF
3 749 €
- Stock: в наличност
- Марка: Mitsubishi Electric
- Модел: MXZ-4F80VF
Възможни варианти
ATANASOVCLIMA.BG
100% ГАРАНЦИЯ ЗА КАЧЕСТВО
Напредналите технологии на Mitsubishi electric в серията MXZ включват ефективност и гъвкавост на възможностите за разширяване на системата. Най-доброто решение при необходимост от мулти-системна климатизация.
Създайте системата, която най-добре съответства на формата на помещенията и техния брой. Към едно външно тяло тип "мулти сплит" могат да се свържат до 6 вътрешни тела, всички вътрешни тела се управляват поотделно и няма нужда да се монтират в същата стая или по същото време.
Те работят едновременно в рамките на същия режим на охлаждане или отопление. Има възможност да се свържат различни типове вътрешни тела: стенни, таванна касета, таванно тяло за скрит монтаж, и други. Използването на външни тела от инверторен тип води до климатична система с висока енергийна ефективност и много ниско шумово ниво.
| Основни | |
| Марка | Mitsubishi electric |
| Модел | MXZ-4F80VF |
| Тип | Мулти сплит система с 4 до вътрешни тела |
| Вид | Инверторен |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 6.8 kW |
| SEER | 7.96 |
| Годишна консумация на ел. енергия | 299 kWh/а |
| Температурен диапазон | +10°C до +46°C |
| Енергиен клас (Охлаждане) | A++ |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 8.6 kW |
| SCOP | 4.12 |
| Годишна консумация на ел. енергия | 2312 kWh/а |
| Температурен диапазон | -15°C до +15.5°C |
| Енергиен клас (Отопление) | A+ |
| Външно тяло | |
| Размери ВхШхД | 710 - 840 (+30) - 330 (+66) mm |
| Тегло | 58 kg |
| Ел. захранване | 230V/1Ø/50Hz |
| Хладилен агент | R32 |
Етикети:
Mitsubishi electric
, MXZ-4F80VF
, inverter
, инверторен
, климатик
, инвертор
, Митсубиши електрик
, multi-split
, multisplit
, мулти сплит
, мулти-сплит