Mitsubishi Electric MFZ-KT50VG/SUZ-M50VA
Mitsubishi Electric MFZ-KT50VG/SUZ-M50VA
3 599 €
- Stock: в наличност
- Марка: Mitsubishi Electric
- Модел: Mitsubishi Electric MFZ-KT50VG/SUZ-M50VA
Възможни варианти
ATANASOVCLIMA.BG
100% ГАРАНЦИЯ ЗА КАЧЕСТВО

MFZ - KT
Проектирана с цел да загрява помещението Ви до два пъти по-бързо от предишната гама подови тела, Mitsubishi Electric MFZ-KT климатиците от серията RapidHeat гарантират изключителен комфорт.
С изчистени, ясни линии и силно редуцирана дълбочина, която позволява частично вграждане, подовите тела RapidHeat са перфектната опция за дискретно отопление с крайстенен монтаж.
Започвайки едва като шепот, те са най-безшумните подови тела, създавани някога! Тези подови тела могат да се свържат също така и към външно тяло от серията Zubadan за още по-голяма мощност.
| Основни | |
| Марка | Mitsubishi Electric |
| Модел | MFZ-KT50VG/SUZ-M50VA |
| Тип | Подов климатик |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 18000 |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 1.2 - 5.6 kW |
| SEER | 6.80 |
| Консумирана ел. енергия | 1.55 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 257 kWh/a |
| Температурен диапазон | -10°C до +43°C |
| Енергиен клас (Охлаждане) | A++ |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 1.5 - 7.2 kW |
| SCOP | 4.20 |
| Консумирана ел. енергия | 1.86 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 1423 kWh/a |
| Температурен диапазон | -15°C до +24°C |
| Енергиен клас (Отопление) | A+ |
| Вътрешно тяло | |
| Размери ВхШхД | 600-750-215 mm |
| Тегло | 14.5 kg |
| Външно тяло | |
| Тръби течна фаза / газ | Ф6/12 mm |
| Размери ВхШхД | 714-800-285 mm |
| Тегло | 41 kg |
| Ел. захранване | 230V/1Ø/50Hz |
| Хладилен агент | R32 |