GREE GEH09AAXB-K6DNA1A
GREE GEH09AAXB-K6DNA1A
1 014 €
- Stock: в наличност
- Марка: GREE
- Модел: GEH09AAXB-K6DNA1A
Възможни варианти
ATANASOVCLIMA.BG
100% ГАРАНЦИЯ ЗА КАЧЕСТВО

- Възможност за обръщане на посоката на въздушният поток (зима с долно подаване, лято с горно подаване)
- Автоматично насочване на въздушният поток по вертикала
- Охлаждане -15~43°С, за всички типорамери
- Отопление -20~24°С, за всички типоразмери
- Cold plasma generator (йонизатор)
- I-Feel
- Топъл старт
- Автоматичен рестарт при спиране и последващо възстановаяване на електрическото захранване
- Таймер
- Самодиагностика
- Електрически нагреватели на картера на компресора и на дренажната вана
- Интелигентна система за обезскрежаване
- Хладилен агент R410A
| Основни | |
| Марка | Gree |
| Модел | GEH09AAXB-K6DNA1A |
| Тип | Подов климатик |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 9000 |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 2,6 (0,45 - 3,2) kW |
| SEER | 6.5 |
| Консумирана ел. енергия | 0,7 (0,2 - 1,2) kW |
| Температурен диапазон | -10°C до +43°C |
| Енергиен клас (Охлаждане) | A++ |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 2,75 (0,45 - 3,75) kW |
| SCOP | 4.0 |
| Консумирана ел. енергия | 0,74 (0,2 - 1,55) kW |
| Температурен диапазон | -15°C до +24°C |
| Енергиен клас (Отопление) | A+ |
| Вътрешно тяло | |
| Ниво на звуково налягане | 40 / 38 / 36 / 33 / 30 / 26 / 24 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 700×215×600 mm |
| Тегло | 15 kg |
| Външно тяло | |
| Тръби течна фаза / газ | Ф6/10 мм |
| Ниво на звуково налягане | 52 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 776×540×320 mm |
| Тегло | 32 kg |
| Ел. захранване | 230V/1Ø/50Hz |
| Хладилен агент | R410A |