TREO CF-I30CE3
ATANASOVCLIMA.BG
100% ГАРАНЦИЯ ЗА КАЧЕСТВО

Инверторна колонна климатична система ТРЕО, която отговаря на високите изисквания за енергийна ефективност в клас А благодарение на DC INVERTER управлението си. Освен по-ниската консумация на електричество, инверторната колона постига и по-ниски нива на шум, а вътрешното тяло е снабдено с 2.2 kW допълнителен нагревател против замръзване.
| Основни | |
| Марка | Treo |
| Модел | TREO CF-I30CE3 |
| Тип | Колонен климатик |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 30000 |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 7.6(0.9~9.0) kW |
| Консумирана ел. енергия | 2.36 (0.3~3.3) kW |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 9.4(1.0~9.94)+2.2kW kW (електрически нагревател) |
| Консумирана ел. енергия | 2.60 (0.3~3.4)+2,2 kW |
| Външно тяло | |
| Ел. захранване | 220V/1Ø/50Hz |
| Хладилен агент | R32 |