GREE GVH55ALXM-M6DNC7A
Нов
GREE GVH55ALXM-M6DNC7A
3 066 €
- Stock: в наличност
- Марка: GREE
- Модел: GVH55ALXM-M6DNC7A
Възможни варианти
ATANASOVCLIMA.BG
100% ГАРАНЦИЯ ЗА КАЧЕСТВО

Хладилен агент
R32
Характеристики
- Turbo режим
- Таймер
- Часовник
- Лицев панел с LED индикатор и touch screen
- Интелигентно обезскрежаване
- 3D въздушен поток
- Цвят: бял
| Основни | |
| Марка | GREE |
| Модел | GVH55ALXM-M6DNC7A |
| Тип | Колонен климатик |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 55000 |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 16.0 (3.4 - 17.2) KW |
| SEER | 6.1 |
| Консумирана ел. енергия | 5.5 (0.32 - 7.2) kW |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 17.0 (4.2 - 19.0) kW |
| SCOP | 4.0 |
| Консумирана ел. енергия | 5.0 (0.82 - 6.2) kW |
| Вътрешно тяло | |
| Размери ВхШхД | 587 x 1882 x 394 mm |
| Тегло | 58 kg |
| Външно тяло | |
| Тръби течна фаза / газ | Ф10/16 мм |
| Размери ВхШхД | 1068 x 961 x 427 mm |
| Тегло | 97,5 kg |
| Ел. захранване | 3Ph 380-415V 50Hz |
| Хладилен агент | R32 |