GREE GVH48AL-M6DNC7A
GREE GVH48AL-M6DNC7A
2 802 €
- Stock: в наличност
- Марка: GREE
- Модел: GVH48AL-M6DNC7A
Възможни варианти
ATANASOVCLIMA.BG
100% ГАРАНЦИЯ ЗА КАЧЕСТВО

Хладилен агент
R32
Характеристики
- Turbo режим
- Таймер
- Часовник
- Лицев панел с LED индикатор и touch screen
- Интелигентно обезскрежаване
- 3D въздушен поток
- Цвят: бял
| Основни | |
| Марка | GREE |
| Модел | GVH48AL-M6DNC7A |
| Тип | Колонен климатик |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 48000 |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 12.5 KW |
| SEER | 6.1 |
| Консумирана ел. енергия | 3.44 kW |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 13.5 kW |
| SCOP | 4.0 |
| Консумирана ел. енергия | 3.3 0 kW |
| Вътрешно тяло | |
| Размери ВхШхД | 587 x 1882 x 394 mm |
| Тегло | 57 kg |
| Външно тяло | |
| Тръби течна фаза / газ | Ф10/16 мм |
| Размери ВхШхД | 1028 x 822 x 530 mm |
| Тегло | 94kg |
| Ел. захранване | 3Ph 380-415V 50Hz |
| Хладилен агент | R32 |