Fuji Electric RC36UA/RO36UA
Fuji Electric RC36UA/RO36UA
2 667 €
- Stock: в наличност
- Марка: Fuji Electric
- Модел: RC36UA/RO36UA
Възможни варианти
ATANASOVCLIMA.BG
100% ГАРАНЦИЯ ЗА КАЧЕСТВО

Стандартен касетъчен климатик с конвенционално управление. Вътрешното
тяло е с намалена височина, което позволява монтирането му в по-ниски
тавани. Възможност за монтиране на въздуховоди и отвор за свеж въздух.
Лесен за поддръжка благодарение на иновативния си дизайн.
- Adjust: Микрокомпютър автоматично настройва въздушната струя като следи промените в температурата на помещението.
- Auto Changeover: Климатичната система автоматично избира режима на работа (Отопление/Охлаждане) базиран на зададената температура, температурата в помещението и външната температура.
- Fresh: Към вътрешното тяло могат да се монтират въздуховоди, чрез които да се подава свеж въздух.2
- Distributing: Към вътрешното тяло на системата могат да се свържат въздухопроводи, чрез които въздушната струя може да се изведе до отдалечените краища на помещението или друго такова.
- Up/Down: автоматично насочване на въздушния поток нагоре и надолу.
- Saving: Този режим увеличава зададената температура в режим на охлаждане и я намалява в режим на отопление, кат
| Основни | |
| Марка | Fuji Electric |
| Модел | RC36UA/RO36UA |
| Тип | Климатик тип четирипътна касета |
| Вид | Конвенционален |
| BTU | 36000 |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 10.50 kW |
| EER | 3.02 |
| Консумирана ел. енергия | 3.480 kW |
| Температурен диапазон | 0°C до +43°C |
| Енергиен клас (Охлаждане) | B |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 11.80 kW |
| COP | 3.23 |
| Консумирана ел. енергия | 3.650 kW |
| Температурен диапазон | -7°C до +24°C |
| Енергиен клас (Отопление) | В |
| Вътрешно тяло | |
| Ниво на звуково налягане | 48/44/41 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 296x830x830 mm |
| Тегло | 37 kg |
| Външно тяло | |
| Ниво на звуково налягане | 54 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 1165x900x330 mm |
| Тегло | 94 kg |
| Ел. захранване | 220V/1/50Hz |
| Хладилен агент | R410A |
Етикети:
Fuji Electric
, RC36UA
, RO36UA
, касетъчен
, касета
, конвенционален
, конвенционално управление
, климатик
, касетъчен климатик
, климатик касета