Mitsubishi Electric SLZ-KA50VAL/SUZ-KA50VA
Mitsubishi Electric SLZ-KA50VAL/SUZ-KA50VA
2 510 €
- Stock: в наличност
- Марка: Mitsubishi Electric
- Модел: SLZ-KA50VAL/SUZ-KA50VA
Възможни варианти
ATANASOVCLIMA.BG
100% ГАРАНЦИЯ ЗА КАЧЕСТВО

Касетъчните климатици на
MITSUBISHI ELECTRIC са идеален вариант за климатизация на помещения, в
които няма достатъчно стени за монтиране на стенен, подов или друг тип
система. Както при останалите продукти с марка MITSUBISHI и касетъчните
климатици се отличават с изключително тиха работа, което ги прави идеални
дори и за спални помещения.
Климатикът предлага следните възможности и функции:
- Автоматично рестартиране: Изключително полезно при прекъсване на захранването. Когато то се възстанови, климатикът се включва автоматично.
- Охлаждане до ниски температури: Интелигентното управление на силата на вентилиране на външното тяло осигурява оптимално представяне дори когато външната температура е ниска.
- On/Off Таймер: Използвайте дистанционното управление, за да определите часовете на включване и изключване на климатика.
- Управление PAR-30MAA/PAR-21MAA: Климатиците са съвместими с дистанционно управление тип PAR-30MAA или PAR-21MAA, които притежават множество функции за управление, включително и седмичен таймер.
- Централизирано включване/изключване: Климатиците могат да бъдат свързани с централизираната система за управление MAC-821SC-E, която може да контролира функцията.
- Чисто бяло: Цветът на климатика е чисто бяло; бялото олицетворява чистота и лесно се вписва във всеки интериор.
- MXZ свързване (мултисплит): Възможно е свързване с външно тяло от серията MXZ (мултисплит система).
- M-NET Свързване: Климатиците могат да се свържат със системен контролер MELANS (M-NET контролер) като блока за управление AG-150A.
- ACO: Климатикът автоматично преминава от режим на отопление към режим на охлаждане и обратно, за да поддържа желаната температура.
- Свързване с конуси: Възможно е свързване към охлаждащите тръбопроводи, чрез конуси.
- Самодиагностика: Кодове за проверка се изписват на екрана на дистанционното управление или индикатора за работа, за да информират потребителя за възникнали неизправности.
- Автоматично затваряне на ламелата: Ламелата на климатика се затваря автоматично, когато тялото не е в работен режим, придавайки естетичен външен вид.
- Режим на хоризонтално люлеене на ламелата: В този режим ламелата на климатика се люлее нагоре-надолу, гарантирайки оптимално разпределение на въздуха в помещението.
- Функция за съхранение на грешките: Тази функция позволява информацията за грешки, възникнали по време на работен режим на климатика, да се записва и съхранява.
| Основни | |
| Марка | Mitsubishi Electric |
| Модел | SLZ-KA50VAL/SUZ-KA50VA |
| Тип | Климатик тип четирипосочна таванна касета (600x600) |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 18000 |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 1.10/4.60/5.20 kW |
| EER | 3.01 |
| SEER | 5.10 |
| Консумирана ел. енергия | 1.430 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 316 kWh/a |
| Температурен диапазон | -10°C до +46°C |
| Енергиен клас (Охлаждане) | A |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 0.90/5.00/6.50 kW |
| COP | 3.22 |
| SCOP | 3.80 |
| Консумирана ел. енергия | 1.550 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 1325 kWh/a |
| Температурен диапазон | -10°C до +24°C |
| Енергиен клас (Отопление) | A |
| Вътрешно тяло | |
| Ниво на звукова мощност | 57 dB(A) |
| Ниво на звуково налягане | 30/34/39 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 235/570/570 mm (20/650/650 mm - размери на панела) |
| Тегло | 17 kg (3 kg - тегло на панела) |
| Външно тяло | |
| Ниво на звукова мощност | 65 dB(A) |
| Ниво на звуково налягане | 52/52 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 880/840/330 mm |
| Тегло | 54 kg |
| Ел. захранване | 230V/1Ø/50Hz |
| Хладилен агент | R410A |
Етикети:
Mitsubishi Electric
, SLZ-KA50VAL
, SUZ-KA50VA
, инверторен
, климатик
, касета
, сплит система
, inverter
, Митсубисши Електрик
, касетъчен
,