Mitsubishi Electric MSZ/MUZ-EF50VGK W/S/B + WiFi
- Stock: в наличност
- Марка: Mitsubishi Electric
- Модел: MSZ/MUZ-EF50VGK W/S/B + WiFi
Възможни варианти

Климатици от серия EF - Kirigamine Zen с хладилен агент R32.
Те са разработени в три елегантни цвята - черно, бяло и сребристо и допълват идеално модерния домашен интериор. Съчетавайки ниска консумация на енергия с тиха, но мощна работа, тези модели предоставят най-добрите решения за различни интериорни проекти.
Всички климатици от серията достигат клас А на енергийна ефективност, а нано-платиненият филтър има антибактериален ефект.
Името на продукта “Kirigamine Zen” е олицетворение на холистичния подход при тази нова продуктова иновация – "Киригамине" е равнинна област в Япония, известна със своята непокътната природа, а "Дзен" е синоним на хармония, мир и благосъстояние. Новите стенни тела сега са още по-семпли и елегантни от своите предшественици.
| Основни | |
| Марка | Mitsubishi Electric |
| Модел | MSZ/MUZ-EF50VGK W/S/B + WiFi |
| Тип | Стенен климатик |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 18000 |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 1.40/5.00/5.40 kW |
| EER | 3.21 |
| SEER | 7.20 |
| Консумирана ел. енергия | 1.560 kW |
| Температурен диапазон | -10°C до +46°C |
| Енергиен клас (Охлаждане) | A++ |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 1.80/4.00/5.50 kW |
| COP | 3.71 |
| SCOP | 4.50 |
| Консумирана ел. енергия | 1.565 kW |
| Температурен диапазон | -15°C до +24°C |
| Енергиен клас (Отопление) | A+ |
| Вътрешно тяло | |
| Размери ВхШхД | 299x895x195mm |
| Тегло | 11.5kg |
| Външно тяло | |
| Размери ВхШхД | 840x880x330mm |
| Тегло | 54kg |
| Ел. захранване | 230V/50Hz/еднофазно |
| Хладилен агент | R32 |