Fuji Electric RSG30LFCA/ROG30LFT
Fuji Electric RSG30LFCA/ROG30LFT
2 991 €
- Stock: в наличност
- Марка: Fuji Electric
- Модел: RSG30LFCA/ROG30LFT
Възможни варианти
ATANASOVCLIMA.BG
100% ГАРАНЦИЯ ЗА КАЧЕСТВО

LF серията на Fuji Electric епредназначена за големи помещения, където е важна голямата изходна мощност насистемата. Това е постигнато благодарение на гъвкавото i-PAM инверторнотоуправление над целия климатик (ALL DC), което освен ефективна правиклиматичната система и много икономична.
Серията LFC осигурявавертикален въздушен поток при отопление и хоризонтален при охлаждане. Приотопление, въздушният поток се насочва право надолу, където се разпределяравномерно на нивото на пода. Така се постига изключителен комфорт и високаефективност при отопление. Благодарение на мощните насочващи жалузи, студениятвъздух при охлаждане се насочва хоризонтално на нивото на тавана, след коетобавно пада надолу, охлаждайки равномерно цялото помещение.
- Ябълков кахетинов филтър: предотвратяванатрупването на плесенни спори и микроорганизми.
- Adjust: Микрокомпютър автоматичнонастройва въздушната струя като следи промените в температурата на помещението.
- Auto Changeover: Климатичната системаавтоматично избира режима на работа (Отопление/Охлаждане) базиран на зададенататемпература, температурата в помещението и външната температура.
- Economy: Ограничава разхода на енергия,чрез прецизен контрол над системата.
- Filter: Индикатор за филтър (показванеобходимост от почистване на филтъра)
- I-PAM: Инверторноуправление на компресора.
- Йонно-деодозиращ филтър.
- Sleep: Микрокомпютър автоматичнорегулира температурата с цел да осигури комфортен и здравословен сън.
- Program: Този дигитален таймер позволяваедна от следните опции: ON,OFF, ON>OFF, OFF>ON
- Wash: Панела на вътрешното тяло може дасе демонтира без инструменти и да се мие с течаща вода.
- Weekly: Автоматизиране на климатичнатасистема, чрез настройка на различни таймери (за включване и изключване) завсеки ден от седмицата.
- 10 °C Heat: предпазваот преохлаждане на помещението.
- Автоматично рестартиране: приспиране на електрозахранването климатика автоматично се рестартира в същиярежим, в който е работил, когато захранването се възстанови.
| Основни | |
| Марка | Fuji Electric |
| Модел | RSG30LFCA/ROG30LFT |
| Тип | Стенен климатик |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 30000 |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 8.0(2.9~9.0) kW |
| EER | 3.21 |
| SEER | 5.69 |
| Консумирана ел. енергия | 2.49 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 492 kWh/a |
| Температурен диапазон | -10°C до +46°C |
| Енергиен клас (Охлаждане) | A+ |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 8.8(2.2~11.0) kW |
| COP | 3.61 |
| SCOP | 3.80 |
| Консумирана ел. енергия | 2.440 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 2941 kWh/a |
| Температурен диапазон | -15°C до +24°C |
| Енергиен клас (Отопление) | A |
| Вътрешно тяло | |
| Ниво на звукова мощност | 64 dB(A) |
| Ниво на звуково налягане | 48/42/37/33 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 320X998X238mm |
| Тегло | 14kg |
| Външно тяло | |
| Ниво на звукова мощност | 68 dB(A) |
| Ниво на звуково налягане | 53 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 830X900X330mm |
| Тегло | 61kg |
| Ел. захранване | 230V/1Ø/50Hz |
| Хладилен агент | R410A |