Mitsubishi Electric SEZ-KD71VAL/SUZ-KA71VA
Mitsubishi Electric SEZ-KD71VAL/SUZ-KA71VA
3 292 €
- Stock: в наличност
- Марка: Mitsubishi Electric
- Модел: SEZ-KD71VAL/SUZ-KA71VA
Възможни варианти
ATANASOVCLIMA.BG
100% ГАРАНЦИЯ ЗА КАЧЕСТВО

Канален климатик Mitsubishi Electric SEZ-KD-VA/MUZ-GE-VA е високоефективен и надежден инверторен климатик, който се характеризира с най-висока икономичност - енергиен клас А/А. Впечатляващи са стойностите на показателите за енергийна ефективност COP и EER.
- Автоматично рестартиране: Изключително полезно при прекъсване на захранването. Когато то се възстанови, климатикът се включва автоматично.
- Охлаждане до ниски температури: Интелигентното управление на силата на вентилиране на външното тяло осигурява оптимално представяне дори когато външната температура е много ниска.
- On/Off Таймер: Използвайте дистанционното управление, за да определите часовете на включване и изключване на климатика.
- Управление PAR-30MAA/PAR-21MAA: Климатиците са съвместими с дистанционно управление тип PAR-30MAA или PAR-21MAA, които притежават множество функции за управление, включително и седмичен таймер.
- Централизирано включване/изключване: Климатиците могат да бъдат свързани с централизираната система за управление MAC-821SC-E, която може да контролира функцията Включено/Изключено на до осем вътрешни тела.
- MXZ свързване (мултисплит): Възможно е свързване с външно тяло от серията MXZ (мултисплит система).
- M-NET Свързване: Климатиците могат да се свържат със системен контролер MELANS (M-NET контролер) като блока за управление AG-150A.
- ACO: Климатикът автоматично преминава от режим на отопление към режим на охлаждане и обратно, за да поддържа желаната температура.
- Свързване с конуси: Възможно е свързване към охлаждащите тръбопроводи, чрез конуси.
- Самодиагностика: Кодове за проверка се изписват на екрана на дистанционното управление или индикатора за работа, за да информират потребителя за възникнали неизправности.
- Функция за съхранение на грешките: Тази функция позволява информацията за грешки, възникнали по време на работен режим на климатика, да се записва и съхранява.
| Основни | |
| Марка | Mitsubishi Electric |
| Модел | SEZ-KD71VAL/SUZ-KA71VA |
| Тип | Канален климатик |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 24000 |
| Държава производител | Япония |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 0.90/7.10/8.30 kW |
| EER | 3.01 |
| SEER | 5.20 |
| Консумирана ел. енергия | 2.210 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 477 kWh/a |
| Температурен диапазон | -10°C до +46°C |
| Енергиен клас (Охлаждане) | A |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 0.90/8.10/10.40 kW |
| COP | 3.72 |
| SCOP | 3.80 |
| Консумирана ел. енергия | 2.268 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 2202 kWh/a |
| Температурен диапазон | -10°C до +24°C |
| Енергиен клас (Отопление) | A |
| Вътрешно тяло | |
| Ниво на звукова мощност | 60 dB(A) |
| Ниво на звуково налягане | 29/34/39 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 200/1190/700 mm |
| Тегло | 27 kg |
| Външно тяло | |
| Ниво на звукова мощност | 69 dB(A) |
| Ниво на звуково налягане | 55/55 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 880/840/330 mm |
| Тегло | 53 kg |
| Ел. захранване | 230V/1Ø/50Hz |
| Хладилен агент | R410A |
Етикети:
Mitsubishi Electric
, SEZ-KD71VAL
, SUZ-KA71VA
, инверторен
, климатик
, сплит система
, inverter
, Митсубисши Електрик
,