Панелен конвектор Tesy - 2500W - електронен терморегулатор
Панелен конвектор Tesy - 2500W - електронен терморегулатор
174 €
- Stock: в наличност
- Марка: Tesy
- Модел: конвектор Tesy 2500W електронен терморегулатор
ATANASOVCLIMA.BG
100% ГАРАНЦИЯ ЗА КАЧЕСТВО

Електрически панелен конвектор марка Tesy с номинална топлинна мощност 2500W , електронен терморегулатор
Функции и характеристики на модела:
- Изцяло метално тяло;
- Дизайн гарантиращ оптимален конвективен въздушен поток;
- Ергономична клавиатура за управление;
- Дисплей показващ температурата;
- Безшумна работа;
- Прецизен електронен терморегулатор гарантиращ точност на зададената температура от ±0.1°C°C°CоС и диапазон на работа от 5-30оС;°C°C°C
- Система против замръзване;
- Защита от прегряване;
- Захранващ шнур - 1.70m;
- Може да се използва в баня;
- Защита от водни пръски - IP24;
- За стенен монтаж;
- Отложен старт и стоп - 24 часа;
| Основни | |
| Марка | Tesy |
| Модел | Панелни конвектори с електронен терморегулатор |
| Технически параметри | |
| Размери ВхШхД | 450x85x1003 mm |
| Тегло | 6.52 kg |
| Управление | Електронно |
| Номинална мощност | 2500W |
| Тип електрически нагревател | Неръждаем тръбен нагревател с алуминиева ламела |
| Ел. захранване | 230V/1Ø/50Hz |
| Гаранция | 7 години |
Етикети:
Електрически конвектор
, Tesy
, 2500W
, електронен терморегулатор
,
, панелен конвектори
, конвектор
, конвектор Tesy
, панелен конвектор
, конвектори
, електрическо отопление
, отоплителни уреди
, отопление
, подходящ за бани
, отопление на бани
, за баня