Външно тяло за мулти сплит система Fuji electric ROG-30KBTA4 4x R32
Външно тяло за мулти сплит система Fuji electric ROG-30KBTA4 4x R32
3 875 €
- Stock: в наличност
- Марка: Fuji Electric
- Модел: Fuji electric ROG-30KBTA4 4x R32
ATANASOVCLIMA.BG
100% ГАРАНЦИЯ ЗА КАЧЕСТВО
Мулти сплит климатици и климатични системи Fuji Electric Fuji Electric е компания с дългогодишен опит в климатичната индустрия, заемаща челни позиции на пазара. Този път иновациите са в сегмента на мулти-сплит климатичните системи. От скоро, новите мулти-сплит системи на Fuji Electric се наричат mini VRF. В тях са използвани технологии от свръхинтелигентните AirStage VRF системи за централна климатизация, с които Fuji Electric излизат една крачка напред в икономиите и ефективността.
| Основни | |
| Марка | Fuji electric |
| Модел | ROG-30KBTA4 4x R32 |
| Тип | Мулти сплит система с 4 до вътрешни тела - макс. 48kBtu. Вътр.тела KMC, KGT, KETA |
| Вид | Инверторен |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 8.00 (2.40-10.10) kW |
| SEER | 4.55 |
| Консумирана ел. енергия | 2.05 kW |
| Енергиен клас (Охлаждане) | А |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 9.60 (3.00-11.20) kW |
| SCOP | 3.90 |
| Консумирана ел. енергия | 2.11 kW |
| Енергиен клас (Отопление) | А |
| Външно тяло | |
| Ел. захранване | 230V/1Ø/50Hz |
| Хладилен агент | R32 |
Етикети:
Fuji electric
, ROG-30KBTA4 4x
, inverter
, инверторен
, климатик
, инвертор
, Фуджи електрик
, multi-split
, multisplit
, мулти сплит
, мулти-сплит
, R32