Външно тяло за мулти сплит система Fuji electric ROG-18KBTA2 2x R32
Външно тяло за мулти сплит система Fuji electric ROG-18KBTA2 2x R32
2 167 €
- Stock: в наличност
- Марка: Fuji Electric
- Модел: Fuji electric ROG-18KBTA2 2x R32
ATANASOVCLIMA.BG
100% ГАРАНЦИЯ ЗА КАЧЕСТВО
Мулти сплит климатици и климатични системи Fuji Electric Fuji Electric е компания с дългогодишен опит в климатичната индустрия, заемаща челни позиции на пазара. Този път иновациите са в сегмента на мулти-сплит климатичните системи. От скоро, новите мулти-сплит системи на Fuji Electric се наричат mini VRF. В тях са използвани технологии от свръхинтелигентните AirStage VRF системи за централна климатизация, с които Fuji Electric излизат една крачка напред в икономиите и ефективността.
| Основни | |
| Марка | Fuji electric |
| Модел | ROG-18KBTA2 2x R32 |
| Тип | Мулти сплит система с 2 до вътрешни тела - макс. 24kBtu. Вътр.тела KMC, KGT, KETA |
| Вид | Инверторен |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 5.00(1.70-5.80) kW |
| SEER | 7.00 |
| Консумирана ел. енергия | 1.24 kW |
| Енергиен клас (Охлаждане) | А++ |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 5.60(1.80-6.60 kW |
| SCOP | 4.10 |
| Консумирана ел. енергия | 1.24 kW |
| Енергиен клас (Отопление) | А+ |
| Външно тяло | |
| Ел. захранване | 230V/1Ø/50Hz |
| Хладилен агент | R32 |
Етикети:
Fuji electric
, ROG-18KBTA2 2x
, inverter
, инверторен
, климатик
, инвертор
, Фуджи електрик
, multi-split
, multisplit
, мулти сплит
, мулти-сплит
, R32