Fuji Electric RGG14KVCA/ROG14KVLA
- Stock: в наличност
- Марка: Fuji Electric
- Модел: RGG14KVCA/ROG14KVLA
Възможни варианти

Мощен инверторен подов климатик с две вентилаторни турбини за максимален въздушен поток и разнообразни начини за монтаж. Системата с две вентилаторни турбини позволява мощен въздушен поток на нивото на пода.
Филтрираща система с два филтъра: Зад основния прахов филтър, във вътрешното тяло на климатичната система, се намират два специализирани филтъра. Това са йонно-деодориращият и ябълково-катехиновият филтър.
Първият разлага миризмите и цигарения дим с помощта на окислителните свойства на йоните. Ябълково-катехиновият филтър абсорбира финия прах, невидимите плесени, бактерии и вредните микроорганизми с помощта на статичното електричество и ги унижава благодарение на полифенола, извлечен от ябълки.
Благодарение на уникалната филтрираща система, Вие ще се наслаждавате на чист и свеж въздух и една по-полезна жизнена среда.
Система с две вентилаторни турбини: Серията подови конзоли на Fuji Electric дължи невероятните си отоплителни и охладителни свойства на уникалната вентилаторна система са две турбини. Благодарение на нея, подовите климатици създават мощен въздушен поток на нивото на пода - способност, която е незаменима в режим отопление.
Серията RGG позволява два автономни въздушни потока, които осигуряват перфектно разпределение на температурата в помещението.
С подовите климатици на Fuji Electric ще постигнете ненадминат комфорт както при отоплени, така и при охлаждане.
В системата са интегрирани следните функции:
- Ябълков кахетинов филтър: предотвратява натрупването на плесенни спори и микроорганизми.
- Adjust: Микрокомпютър автоматично настройва въздушната струя като следи промените в температурата на помещението.
- Auto Changeover: Климатичната система автоматично избира режима на работа (Отопление/Охлаждане) базиран на зададената температура, температурата в помещението и външната температура.
- Economy: Ограничава разхода на енергия, чрез прецизен контрол над системата.
- Filter: Индикатор за филтър (показва необходимост от почистване на филтъра).
- V-PAM: Инверторно управление на компресора.
- Йонно-деодозиращ филтър.
- Low noise: функция намаляваща нивата на шум от външното тяло.
- Up/Down: автоматично насочване на въздушния поток нагоре и надолу.
- Sleep: Микрокомпютър автоматично регулира температурата с цел да осигури комфортен и здравословен сън.
- Program: Този дигитален таймер позволява една от следните опции: ON, OFF, ON>OFF, OFF>ON.
- Wash: Панела на вътрешното тяло може да се демонтира без инструменти и да се мие с течаща вода.
- 10 °C Heat: предпазва от преохлаждане на помещението.
- Автоматично рестартиране: при спиране на електрозахранването климатика автоматично се рестартира в същия режим, в който е работил, когато захранването се възстанови.
| Основни | |
| Марка | Fuji Electric |
| Модел | RGG14KVCA/ROG14KVLA |
| Тип | Подов климатик |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 14000 |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 4.2(0.9~5.0) kW |
| EER | 3.68 |
| SEER | 6.40 |
| Консумирана ел. енергия | 1.140 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 230 kWh/a |
| Температурен диапазон | -10°C до +43°C |
| Енергиен клас (Охлаждане) | A++ |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 5.2(0.9~8.0)kW |
| COP | 3.61 |
| SCOP | 4.00 |
| Консумирана ел. енергия | 1.190 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 1645 kWh/a |
| Температурен диапазон | -15°C до +24°C |
| Енергиен клас (Отопление) | A+ |
| Вътрешно тяло | |
| Ниво на звукова мощност | 58 dB(A) |
| Ниво на звуково налягане | 44/38/31/22 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 600x740x200 mm |
| Тегло | 14 kg |
| Външно тяло | |
| Ниво на звукова мощност | 65 dB(A) |
| Ниво на звуково налягане | 50 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 578x790x300 mm |
| Тегло | 40 kg |
| Ел. захранване | 230V/1Ø/50Hz |
| Хладилен агент | R32 |