Fuji Electric RGG09KVCA/ROG09KVCA
- Stock: в наличност
- Марка: Fuji Electric
- Модел: RGG09KVCA/ROG09KVCA
Възможни варианти

Мощен инверторен подов климатик с две вентилаторни турбини за максимален въздушен поток и разнообразни начини за монтаж. Системата с две вентилаторни турбини позволява мощен въздушен поток на нивото на пода.
Филтрираща система с два филтъра: Зад основния прахов филтър, във вътрешното тяло на климатичната система, се намират два специализирани филтъра. Това са йонно-деодориращият и ябълково-катехиновият филтър.
Първият разлага миризмите и цигарения дим с помощта на окислителните свойства на йоните. Ябълково-катехиновият филтър абсорбира финия прах, невидимите плесени, бактерии и вредните микроорганизми с помощта на статичното електричество и ги унижава благодарение на полифенола, извлечен от ябълки.
Благодарение на уникалната филтрираща система, Вие ще се наслаждавате на чист и свеж въздух и една по-полезна жизнена среда.
Система с две вентилаторни турбини: Серията подови конзоли на Fuji Electric дължи невероятните си отоплителни и охладителни свойства на уникалната вентилаторна система са две турбини. Благодарение на нея, подовите климатици създават мощен въздушен поток на нивото на пода - способност, която е незаменима в режим отопление.
Серията RGG позволява два автономни въздушни
| Основни | |
| Марка | Fuji Electric |
| Модел | RGG09KVCA/ROG09KVCA |
| Тип | Подов климатик |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 9000 |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 2.6(0.9~3.5) kW |
| EER | 4.91 |
| SEER | 7.00 |
| Консумирана ел. енергия | 0.530 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 130 kWh/a |
| Температурен диапазон | -10°C до +43°C |
| Енергиен клас (Охлаждане) | A+++ |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 3.5(0.9~5.5) kW |
| COP | 4.43 |
| SCOP | 4.20 |
| Консумирана ел. енергия | 0.790 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 967 kWh/a |
| Температурен диапазон | -15°C до +24°C |
| Енергиен клас (Отопление) | A+ |
| Вътрешно тяло | |
| Ниво на звукова мощност | 55 dB(A) |
| Ниво на звуково налягане | 40/35/29/22 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 600x740x200 mm |
| Тегло | 14 kg |
| Външно тяло | |
| Ниво на звукова мощност | 64 dB(A) |
| Ниво на звуково налягане | 47 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 540x790x290 mm |
| Тегло | 36 kg |
| Ел. захранване | 230V/1Ø/50Hz |
| Хладилен агент | R32 |