Mitsubishi Heavy SRF25ZS-W/SRC25ZS-W2
Нов
Mitsubishi Heavy SRF25ZS-W/SRC25ZS-W2
1 395 €
- Stock: в наличност
- Марка: Mitsubishi Heavy
- Модел: Mitsubishi Heavy SRF25ZS-W/SRC25ZS-W2
Възможни варианти
ATANASOVCLIMA.BG
100% ГАРАНЦИЯ ЗА КАЧЕСТВО
Серия SRF
- Комфорт и топлина: Инверторният подов климатик Mitsubishi Heavy Industries SRF25ZS-W / SRC25ZS-W разполага с шестстепенна настройка на клапите и функция за запаметяване на позицията им в различен ъгъл, за да създаде максимален комфорт. При охлаждане климатикът подава въздушната струя отгоре, а при отопление можете да изберете подаване на въздуха от двете клапи. Благодарение на това през лятото сте защитени от студени течения, а през зимата ще забравите за неприятното усещане за студени стъпала.
- Пречистване на въздуха: Подовите климатици от серия SRF ZS-W разполагат с иновативен филтър с естествени ензими, който унищожава гъбички, бактерии, вируси и алергени. Ензимите атакуват микроорганизмите, като ги задържат във филтъра и ги неутрализират, което възпрепятства предаването на зарази по въздушен път. В комбинация с фотокаталитичния дезодориращ филтър против неприятни миризми и самопочистващата функция, която премахва влагата от вътрешността на климатика, въздухът в помещението се запазва чист и свеж.
- Тишина и спокоен сън: Функцията “sleep timer” постига умерена климатизация чрез прецизно управление на капацитета, както и допълнително енергоспестяване. В определен времеви диапазон климатикът намалява/увеличава температурата с 1°C в зависимост от режима и по този начин поддържа благоприятен климат по вресън. Когато е зададен режим “silent”, системата работи на по-ниски обороти и осигурява тишината, от която се нуждаете.
- Автоматични въздухо-разпределителни клапи: Независимо от режима на работа климатизаторът автоматично избира оптималния ъгъл
- Завъртане на въздухо-разпределителните клапи във вертикално направление: Клапите на климатизатора могат да бъдат позиционирани в желаното положение, което варира от хоризонтално до вертикално.
- Избор за изход на въздуха: Могат да бъдат избрани долен и горен изход на въздуха заедно и само горен изход.
- Ензим филтър: Филтър с естествени ензими, който унищожава гъбички, бактерии, вируси и алергени.
- Фотокаталитичен миещ се дезодориращ филтър: Запазва въздуха свеж чрез отнемане на неприятните миризми. Дезодориращата функция може да бъде лесно възстановена, само с измиване и излагане на слънчева светлина.
| Основни | |
| Марка | Mitsubishi Heavy |
| Модел | SRF25ZS-W/SRC25ZS-W2 |
| Тип | Подов климатик |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 9000 |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 0.9 / 2.5 / 3.1 kW |
| SEER | 7.40 |
| Консумирана ел. енергия | 0.59 kW |
| Температурен диапазон | -15 ~ +46 °C |
| Енергиен клас (Охлаждане) | A++ |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 0.8 / 2.9 / 3.7 kW |
| SCOP | 4.00 |
| Консумирана ел. енергия | 0.66kW |
| Температурен диапазон | -15 ~ +24 °C |
| Енергиен клас (Отопление) | A+ |
| Вътрешно тяло | |
| Размери ВхШхД | 600 x 860 x 238 mm |
| Тегло | 18 kg |
| Външно тяло | |
| Тръби течна фаза / газ | Ф6/10 mm |
| Размери ВхШхД | 540 x 780 + (62) x 290 mm |
| Тегло | 38 kg |
| Ел. захранване | 230V/1Ø/50Hz |
| Хладилен агент | R32 |
