Fuji Electric RCG24LVLA/ROG24LALA
- Stock: в наличност
- Марка: Fuji Electric
- Модел: RCG24LVLA/ROG24LALA
Възможни варианти

Компактна четирипътна касета с
широк работен диапазон и тиха CDF двуредова вентилаторна турбина, която
увеличава ефективността на топлообмена с 20%. Триизмерна вентилаторна
турбина: Напълно обновената вентилаторна турбина е проектирана със специален софтуер,
като вече има два реда крила, за обдухва топлообменника по цялата му височина.
По този начин се подобрява топлообмена и плътността на въздушния поток.
Триизмерна вентилаторна турбина: Напълно обновената вентилаторна турбина е проектирана със специален софтуер, като вече има два реда крила, за обдухва топлообменника по цялата му височина. По този начин се подобрява топлообмена и плътността на въздушния поток.
Улеснена поддръжка: Вентилаторната турбина, панелите и филтрите се демонтират изключително лесно, за да се достигне до електромотора и топлообменника във вътрешността на тялото. Дренажните тръби са прозрачни за още по-голямо улеснение при сервизиране.
Ниски нива на шума: Благодарение на уникалната двуредова турбина с крила, заимствани от авиацията, и създадена с помощта на специализиран софтуер и CDF анализ, компактните касети на Fuji Electric са сред най-тихите в класа си!
Като всички климатични системи на Fuji Electric, RCG има голям температурен диапазон. Никога няма да се притеснявате от замръзване, защото системата работи с пълна мощност до -15 градуса през зимата!
В тази система са интегрирани следните функции:
- Adjust: Микрокомпютър автоматично настройва въздушната струя като следи промените в температурата на помещението.
- Auto Changeover: Климатичната система автоматично избира режима на работа (Отопление/Охлаждане) базиран на зададената температура, температурата в помещението и външната температура.
- Economy: Ограничава разхода на енергия, чрез прецизен контрол над системата.
- Filter: Индикатор за филтър (показва необходимост от почистване на филтъра)
- V-PAM: Инверторно управление на компресора.
- Up/Down: автоматично насочване на въздушния поток нагоре и надолу.
- Sleep: Микрокомпютър автоматично регулира температурата с цел да осигури комфортен и здравословен сън.
- Program: Този дигитален таймер позволява една от следните опции: ON, OFF, ON>OFF, OFF>ON
- 10 °C Heat: предпазва от преохлаждане на помещението.
- Автоматично рестартиране: при спиране на електрозахранването климатика автоматично се рестартира в същия режим, в който е работил, когато захранването се възстанови.
| Основни | |
| Марка | Fuji Electric |
| Модел | RCG24LVLA/ROG24LALA |
| Тип | Климатик тип компактна четирипътна касета |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 24000 |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 0.90/6.80/8.00 kW |
| EER | 3.08 |
| SEER | 5.60 |
| Консумирана ел. енергия | 2.210 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 425 kWh/a |
| Температурен диапазон | -10°C до +46°C |
| Енергиен клас (Охлаждане) | A+ |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 0.90/8.00/9.10 kW |
| COP | 3.54 |
| SCOP | 3.90 |
| Консумирана ел. енергия | 2.260 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 2151 kWh/a |
| Температурен диапазон | -15°C до +20°C |
| Енергиен клас (Отопление) | A |
| Вътрешно тяло | |
| Ниво на звукова мощност | 59 dB(A) |
| Ниво на звуково налягане | 49/44/36/30 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 245x570x570 mm (49x700x700 mm размери на панела) |
| Тегло | 16 kg (2.60 kg - тегло на панела) |
| Външно тяло | |
| Ниво на звукова мощност | 52 dB(A) |
| Ниво на звуково налягане | 67 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 578x790x315 mm |
| Тегло | 44 kg |
| Ел. захранване | 230V/1Ø/50Hz |
| Хладилен агент | R410A |