Fuji Electric RCF18LA/ROА18LA
Fuji Electric RCF18LA/ROА18LA
2 492 €
- Stock: в наличност
- Марка: Fuji Electric
- Модел: RCF18LA/ROА18LA
Възможни варианти
ATANASOVCLIMA.BG
100% ГАРАНЦИЯ ЗА КАЧЕСТВО

Четирипътна касетъчна инверторна система за климатизация на офиси и магазини. Вътрешното тяло е подходящо за монтаж на високи тавани, защото въздушния поток може да се настройва до 3.5м. Компактният дизайн позволява лесното сервизиране и монтиране на климатика.
- Adjust: Микрокомпютър автоматично настройва въздушната струя като следи промените в температурата на помещението.
- Auto Changeover: Климатичната система автоматично избира режима на работа (Отопление/Охлаждане) базиран на зададената температура, температурата в помещението и външната температура.
- Fresh: Към вътрешното тяло могат да се монтират въздуховоди, чрез които да се подава свеж въздух.
- Economy: Ограничава разхода на енергия, чрез прецизен контрол над системата.
- Filter: Индикатор за филтър (показва необходимост от почистване на филтъра).
- Вентилатор за свеж въздух: Свеж въздух може да се засмуква от вентилатор управляван от климатичната система.
- V-PAM: Инверторно управление на компресора.
- Up/Down: автоматично насочване на въздушния поток нагоре и надолу.
- Sleep: Микрокомпютър автоматично регулира температурата с цел да осигури комфор
| Основни | |
| Марка | Fuji Electric |
| Модел | RCF18LA/ROА18LA |
| Тип | Климатик тип четирипътна касета |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 18000 |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 0.90/5.20/5.90 kW |
| EER | 3.21 |
| Консумирана ел. енергия | 1.620 kW |
| Температурен диапазон | -10°C до +46°C |
| Енергиен клас (Охлаждане) | A |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 0.90/6.00/7.50 kW |
| COP | 3.61 |
| Консумирана ел. енергия | 1.660 kW |
| Температурен диапазон | -15°C до +24°C |
| Енергиен клас (Отопление) | A |
| Вътрешно тяло | |
| Ниво на звукова мощност | 50 dB(A) |
| Ниво на звуково налягане | 38/34/30/26 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 245x570x570 mm (50x700x700 mm размери на панела) |
| Тегло | 15 kg (2.60 kg - тегло на панела) |
| Външно тяло | |
| Ниво на звукова мощност | 50 dB(A) |
| Ниво на звуково налягане | 62 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 578x790x300 mm |
| Тегло | 40 kg |
| Ел. захранване | 230V/1Ø/50Hz |
| Хладилен агент | R410A |
Етикети:
Инверторен
, климатик
, Fuji Electric
, RCF18LA
, ROА18LA
, четирипътна таванна касета
, касетъчен
, четириструйна касета