Fuji Electric RCG12LVLB/ROG12LALL
- Stock: в наличност
- Марка: Fuji Electric
- Модел: RCG12LVLB/ROG12LALL
Възможни варианти

Компактна четирипътна касета сширок работен диапазон и тиха CDF двуредова вентилаторна турбина, коятоувеличава ефективността на топлообмена с 20%. Триизмерна вентилаторнатурбина: Напълно обновената вентилаторна турбина е проектирана със специален софтуер,като вече има два реда крила, за обдухва топлообменника по цялата му височина.По този начин се подобрява топлообмена и плътността на въздушния поток.
Триизмерна вентилаторнатурбина: Напълно обновената вентилаторна турбина е проектирана със специаленсофтуер, като вече има два реда крила, за обдухва топлообменника по цялата мувисочина. По този начин се подобрява топлообмена и плътността на въздушнияпоток.
Улеснена поддръжка: Вентилаторнататурбина, панелите и филтрите се демонтират изключително лесно, за да седостигне до електромотора и топлообменника във вътрешността на тялото.Дренажните тръби са прозрачни за още по-голямо улеснение при сервизиране.
Ниски нива на шума:Благодарение на уникалната двуредова турбина с крила, заимствани от авиацията,и създадена с помощта на специализиран софтуер и CDF анализ, компактните касетина Fuji Electric са сред най-тихите в класа си!
Като всички климатични системи на Fuji Electric, RCG има голям температурен диапазон. Никога няма да се притеснявате от замръзване, защото системата работи с пълна мощност до -15 градуса през зимата!
В тази система са
| Основни | |
| Марка | Fuji Electric |
| Модел | RCG12LVLB/ROG12LALL |
| Тип | Климатик тип компактна четирипътна касета |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 12000 |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 0.90/3.50/4.40 kW |
| EER | 3.33 |
| SEER | 6.20 |
| Консумирана ел. енергия | 1.050 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 198 kWh/a |
| Температурен диапазон | -10°C до +46°C |
| Енергиен клас (Охлаждане) | A++ |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 0.90/4.10/5.70 kW |
| COP | 3.69 |
| SCOP | 4.10 |
| Консумирана ел. енергия | 1.110 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 1431 kWh/a |
| Температурен диапазон | -15°C до +20°C |
| Енергиен клас (Отопление) | A+ |
| Вътрешно тяло | |
| Ниво на звукова мощност | 49 dB(A) |
| Ниво на звуково налягане | 37/34/30/27 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 245x570x570 mm (49x700x700 mm размери на панела) |
| Тегло | 15 kg (2.60 kg - тегло на панела) |
| Външно тяло | |
| Ниво на звукова мощност | 47 dB(A) |
| Ниво на звуково налягане | 61 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 578x790x300 mm |
| Тегло | 40 kg |
| Ел. захранване | 230V/1Ø/50Hz |
| Хладилен агент | R410A |