Fuji Electric RCG54LRLА/ROG54LETL
Fuji Electric RCG54LRLА/ROG54LETL
5 666 €
- Stock: в наличност
- Марка: Fuji Electric
- Модел: RCG54LRLА/ROG54LETL
Възможни варианти
ATANASOVCLIMA.BG
100% ГАРАНЦИЯ ЗА КАЧЕСТВО

Мощен касетъчен климатик с възможност за монтиране на 1, 2 или 3 въздуховоди чрез който да се климатизарат нестандартни помещения или помещения, в които вътрешното тяло на климатика няма възможност да бъде в центъра или за климатизация на далечни краища на помещението или друго помещение. Инверторното i-PAM управление се грижи за стабилната работа при ниски температури и за голямата икономичност на системата.
- Adjust: Микрокомпютър автоматично настройва въздушната струя като следи промените в температурата на помещението.
- Auto Changeover: Климатичната система автоматично избира режима на работа (Отопление/Охлаждане) базиран на зададената температура, температурата в помещението и външната температура.
- Economy: Ограничава разхода на енергия, чрез прецизен контрол над системата.
- Filter: Индикатор за филтър (показва необходимост от почистване на филтъра)
- I-PAM: Инверторно управление на компресора.
- Up/Down: автоматично насочване на въздушния поток нагоре и надолу.
- Distributing: Към вътрешното тяло на климатичната система могат да се свържат въздухопроводи, чрез които въздушната струя може да се изведе до отдалечени краища на помещението или друго такова.
- Fresh: Към вътрешното тяло на системата могат да се свържат въздухопроводи, чрез които да се вкарва свеж въздух извън сградата.
- Седмичен + Температурен таймер: Седмичен таймер + специален период, в който се задава допълнителна работна температура.
- Автоматично рестартиране: при спиране на електрозахранването климатика автоматично се рестартира в същия режим, в който е работил, когато захранването се възстанови.
| Основни | |
| Марка | Fuji Electric |
| Модел | RCG54LRLА/ROG54LETL |
| Тип | Климатик тип четирипътна касета |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 54000 |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 4.50/13.30/14.50 kW |
| EER | 3.01 |
| Консумирана ел. енергия | 4.420 kW |
| Температурен диапазон | -15°C до +46°C |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 4.70/16.00/16.50 kW |
| COP | 3.41 |
| Консумирана ел. енергия | 4.69 kW |
| Температурен диапазон | -15°C до +24°C |
| Вътрешно тяло | |
| Ниво на звуково налягане | 47/43/41/37 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 288x840x840 mm (50x950x950 mm размери на панела) |
| Тегло | 26 kg (5.50 kg - тегло на панела) |
| Външно тяло | |
| Ниво на звуково налягане | 55 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 1290x900x330 mm |
| Тегло | 86 kg |
| Ел. захранване | 230V/1Ø/50Hz |
| Хладилен агент | R410A |