GREE FAIRY GWH24ACC-K6DNA1A
GREE FAIRY GWH24ACC-K6DNA1A
2 095 €
- Stock: в наличност
- Марка: GREE
- Модел: GWH24ACC-K6DNA1A
Възможни варианти
ATANASOVCLIMA.BG
100% ГАРАНЦИЯ ЗА КАЧЕСТВО
СЕРИЯ GREE BORA ECO R32
Енергиен клас: A++ / A+
G10 инвертор
SCOP = 4.0
WiFi управление (2.4GHz)
Интелигентна система за обезскрежаване
I-Feel мини сензор в дистанционното управление
Охлаждане: -15°C~+43°С
Отопление: -22°C~+24°C
Cold plasma generator (йонизатор)
Топъл старт
Автоматичен рестарт при спиране и последващо възстановаяване на електрическото захранване
Таймер
Самодиагностика
| Основни | |
| Марка | GREE |
| Модел | GWH12ACC-K6DNA1A |
| Тип | Стенен климатик |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 24000 |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 7.0 (1.93 - 8.85) kW |
| SEER | 6.5 |
| Консумирана ел. енергия | 1900 (430 - 3100) W |
| Температурен диапазон | -15°C до +43°C |
| Енергиен клас (Охлаждане) | A++ |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 7.4 (1.8 - 10.63) kW |
| SCOP | 4.0 |
| Консумирана ел. енергия | 1900 (430 - 3750)W |
| Температурен диапазон | -22°C до +24°C |
| Енергиен клас (Отопление) | A+ |
| Вътрешно тяло | |
| Ниво на звуково налягане | 48 / 45 / 42 / 39 / 37 / 36 / 33 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 1122 x 329 x 247 mm |
| Тегло | 16.5 kg |
| Външно тяло | |
| Ниво на звуково налягане | 56 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 963 x 700 x 396 mm |
| Тегло | 53.5 kg |
| Ел. захранване | 230V/1Ø/50Hz |
| Хладилен агент | R32 |
