GREE FAIRY GWH12ACC-K6DNA1A
GREE FAIRY GWH12ACC-K6DNA1A
1 113 €
- Stock: в наличност
- Марка: GREE
- Модел: GWH12ACC-K6DNA1A
Възможни варианти
ATANASOVCLIMA.BG
100% ГАРАНЦИЯ ЗА КАЧЕСТВО
СЕРИЯ GREE BORA ECO R32
Енергиен клас: A++ / A+
G10 инвертор
SCOP = 4.1
WiFi управление (2.4GHz)
Интелигентна система за обезскрежаване
I-Feel мини сензор в дистанционното управление
Охлаждане: -15°C~+43°С
Отопление: -22°C~+24°C
Cold plasma generator (йонизатор)
Топъл старт
Автоматичен рестарт при спиране и последващо възстановаяване на електрическото захранване
Таймер
Самодиагностика
| Основни | |
| Марка | GREE |
| Модел | GWH12ACC-K6DNA1A |
| Тип | Стенен климатик |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 12000 |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 3.5 (0.7 - 4.0) kW |
| SEER | 7.0 |
| Консумирана ел. енергия | 1080 (90 - 1450) W |
| Температурен диапазон | -15°C до +43°C |
| Енергиен клас (Охлаждане) | A++ |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 3.67 (0.8 - 4.5) kW |
| SCOP | 4.0 |
| Консумирана ел. енергия | 990 (180 - 1250) W |
| Температурен диапазон | -22°C до +24°C |
| Енергиен клас (Отопление) | A+ |
| Вътрешно тяло | |
| Ниво на звуково налягане | 42 / 38 / 35 / 32 / 30 / 28 / 26 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 889 x 294 x 212 mm |
| Тегло | 11 kg |
| Външно тяло | |
| Ниво на звуково налягане | 52 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 848 x 596 x 320 mm |
| Тегло | 31 kg |
| Ел. захранване | 230V/1Ø/50Hz |
| Хладилен агент | R32 |
