Mitsubishi Electric MSZ/MUZ-FH50VE
- Stock: в наличност
- Марка: Mitsubishi Electric
- Модел: MSZ/MUZ-FH50VE
Възможни варианти

Напредналата технология,използвана в модела MSZ-FH на Mitsubishi Electric, комбинираестетически продуктов дизайн, изключително тиха работа и максимална енергийнаефективност на оптимална цена. Специалните допълнителни функции дават новоопределение за температурен комфорт. Вместо инфрачервен детектор за движение,или подобна сензорна технология, при модела MSZ-FH е използвансензор, който триизмерно сканира 752 различни точки в едно помещение и по тозиначин съставя постоянна картина на стаята, която ще се климатизира. Посредствомтермография новият 3D i-see сензор улавя и присъствието на хора в него.Интелигентният сензор предоставя възможността за локално регулиране на въздухаспрямо местоположението на хората в помещението. Освен това, MitsubishiElectric e първият производител в света, който използва Plasma Quad филтърв своите нови модели климатични тела. Този филтър неутрализира до 99% отсъдържанието на бактерии, вируси, алергени, мухъл и прах във въздуха.
- Клас А+++ на енергийнаефективност - SEER 9.1 и SCOP 5.1.
- Plasma quad - ново поколениеплазмена касета, която пречиства въздуха от бактерии, вируси, алергени, прах инеприятни миризми.
- Усъвършенстван 3D I see sensor- сензор, който следи температурата на пода с обхват 150 градуса, като по тозиначин въздушната струя достига до всеки ъгъл на помещението и се избягваттемпературните разлики.
- Сензор за присъствие, койтоследи за наличие на хора в помещението и регулира посоката и силата навъздушната струя спрямо тях.
- Функция естествен въздушенпоток, осигуряваща природно движение на въздуха, спокойствие и тишина.
- Индувидуален контрол навъздушните клапи, чрез който се постига по-добър комфорт за всички потребителив помещението.
- Функция mold fighter - самопочистванена вътрешното тяло с озон.
- Ново инфрачервено дистанционноуправление.
- Тих режим на вътрешното тяло -само 20 dB.
- Икономичен режим при охлаждане.
- Отопление при - 20 градуса.
| Основни | |
| Марка | Mitsubishi Electric |
| Модел | MSZ/MUZ-FH50VE |
| Тип | Стенен климатик |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 18000 |
| Държава производител | Тайланд |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 1.90/5.00/6.00 kW |
| EER | 3.62 |
| SEER | 7.20 |
| Консумирана ел. енергия | 1.380 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 244 kWh/a |
| Температурен диапазон | -10°C до +46°C |
| Енергиен клас (Охлаждане) | A++ |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 1.70/6.00/8.70 kW |
| COP | 4.05 |
| SCOP | 4.60 |
| Консумирана ел. енергия | 1.480 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 1372 kWh/a |
| Температурен диапазон | -15°C до +24°C |
| Енергиен клас (Отопление) | A++ |
| Вътрешно тяло | |
| Ниво на звуково налягане | 27-31-35-39-44/25-29-34-39-46 dB(A) (охлаждане/отопление) |
| Размери ВхШхД | 305(+17)x925x234mm |
| Тегло | 13.5kg |
| Външно тяло | |
| Ниво на звуково налягане | 51/54 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 800x840x330mm |
| Тегло | 55kg |
| Ел. захранване | 230V/50Hz/еднофазно |
| Хладилен агент | R410A |