Mitsubishi Electric MSZ/MUZ-FH35VEHZ - Zubadan
- Stock: в наличност
- Марка: Mitsubishi Electric
- Модел: MSZ/MUZ-FH35VEHZ - Zubadan
Възможни варианти

Технологията, използвана в модела MSZ-FH на Mitsubishi Electric, комбинира естетически продуктов дизайн, изключително тиха работа и максимална енергийна ефективност на оптимална цена.
Специалните допълнителни функции, като температурния контрол “3D i-see сензор“ и системата за пречистване на въздуха “Plasma Quad”, спомагат за пълен комфорт, както в режим на охлаждане, така и на отопление.
“3D i-see сензорът“ триизмерно сканира 752 различни точки в едно помещение и улавя човешко присъствие.
“Plasma Quad” филтърът неутрализира до 99% от съдържанието на бактерии, вируси, алергени, мухъл и прах във въздуха.
Благодарение на новите инверторни технологии, консумацията на енергия е значително по-ниска, достигайки много високи показатели на сезонна ефективност.
MSZ-FH Zubadan е с уникална по рода си технология за отопление при екстремно ниски температури (до -25°C) .
| Основни | |
| Марка | Mitsubishi Electric |
| Модел | MSZ/MUZ-FH35VEHZ - Zubadan |
| Тип | Стенен климатик |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 12000 |
| Държава производител | Тайланд |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 0.80/3.50/4.00 kW |
| EER | 4.27 |
| SEER | 8.90 |
| Консумирана ел. енергия | 0.820 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 138 kWh/a |
| Температурен диапазон | -10°C до +46°C |
| Енергиен клас (Охлаждане) | A+++ |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 1.00/4.00/6.60 kW |
| COP | 5.00 |
| SCOP | 5.10 |
| Консумирана ел. енергия | 0.800 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 1173 kWh/a |
| Температурен диапазон | -25°C до +24°C |
| Енергиен клас (Отопление) | A++ |
| Вътрешно тяло | |
| Ниво на звуково налягане | 21-24-29-36-42/21-24-29-36-44 dB(A) (охлаждане/отопление) |
| Размери ВхШхД | 305(+17)x925x234mm |
| Тегло | 13.5 kg |
| Външно тяло | |
| Ниво на звуково налягане | 49/50 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 550x800x285mm |
| Тегло | 37 kg |
| Ел. захранване | 230V/50Hz/еднофазно |
| Хладилен агент | R410A |