Fuji Electric RSG18LFCA/ROG18LFC
- Stock: в наличност
- Марка: Fuji Electric
- Модел: RSG18LFCA/ROG18LFC
Възможни варианти

LF серията на Fuji Electric е предназначена за големи помещения, където е важна голямата изходна мощност на системата. Това е постигнато благодарение на гъвкавото i-PAM инверторното управление над целия климатик (ALL DC), което освен ефективна прави климатичната система и много икономична.
Серията LFC осигурява вертикален въздушен поток при отопление и хоризонтален при охлаждане. При отопление, въздушният поток се насочва право надолу, където се разпределя равномерно на нивото на пода. Така се постига изключителен комфорт и висока ефективност при отопление. Благодарение на мощните насочващи жалузи, студеният въздух при охлаждане се насочва хоризонтално на нивото на тавана, след което бавно пада надолу, охлаждайки равномерно цялото помещение.
- Ябълков кахетинов филтър: предотвратява натрупването на плесенни спори и микроорганизми.
- Adjust: Микрокомпютър автоматично настройва въздушната струя като следи промените в температурата на помещението.
- Auto Changeover: Климатичната система автоматично и
| Основни | |
| Марка | Fuji Electric |
| Модел | RSG18LFCA/ROG18LFC |
| Тип | Стенен климатик |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 18000 |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 5.2(0.9~6.0) kW |
| EER | 3.42 |
| SEER | 6.94 |
| Консумирана ел. енергия | 1.52 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 262 kWh/a |
| Температурен диапазон | -10°C до +46°C |
| Енергиен клас (Охлаждане) | A++ |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 6.3(0.9~9.1) kW |
| COP | 3.68 |
| SCOP | 3.87 |
| Консумирана ел. енергия | 1.710 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 2130 kWh/a |
| Температурен диапазон | -15°C до +24°C |
| Енергиен клас (Отопление) | A |
| Вътрешно тяло | |
| Ниво на звукова мощност | 58 dB(A) |
| Ниво на звуково налягане | 43/37/33/26 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 320X998X238mm |
| Тегло | 14kg |
| Външно тяло | |
| Ниво на звукова мощност | 65 dB(A) |
| Ниво на звуково налягане | 50 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 620X790X298mm |
| Тегло | 41kg |
| Ел. захранване | 230V/1Ø/50Hz |
| Хладилен агент | R410A |