Mitsubishi Electric MSZ/MUZ-LN25VGKHZ Zubadan Natural White Onyx Black Ruby Red Pearl White + WiFi
Нов
Mitsubishi Electric MSZ/MUZ-LN25VGKHZ Zubadan Natural White Onyx Black Ruby Red Pearl White + WiFi
1 835 €
- Stock: в наличност
- Марка: Mitsubishi Electric
- Модел: MSZ/MUZ--LN25VGKHZ (W) (R) (V) (B) + WiFi
Възможни варианти
ATANASOVCLIMA.BG
100% ГАРАНЦИЯ ЗА КАЧЕСТВО

Серията MSZ-LN предлага вътрешни тела с изтънчен модерен дизайн и широка гама от характеристики, които правят този стилен, енергийно ефективен климатик подходящ както за дома, така и за малки търговски обекти. Едновременно с това външното тяло със Zubadan технология осигурява отопление при екстремно ниски температури до -25°С.Климатиците от тази линия разполагат и с вграден “3D i-see сензор“, който автоматично улавя човешко присъствие в помещението.Системата за пречистване на въздуха “Plasma Plus Quad” с ефективна плазмена технология филтрира дори микроскопични частици от въздуха. Патентованото Mitsubishi Electric покритие предотвратява полепване на прах и замърсявания върху филтъра.Уникалният дизайн с двойни ламели позволява въздушният поток да бъде персонализиран, за да отговаря на различните зони на стаята, чрез независимо насочване на въздуха нагоре, надолу, наляво и надясно.
Климатиците от линията MSZ-LN предлагат екстравагантен дизайн в четири цвята:
- Ruby Red – придава изключителен дизайн на помещението и добавя вълнуващи цветни акценти.
- Natural White и Pearl White – съчетават елегантно с интериора на помещението. Създават се модерни контрасти особено при тъмни основи.
- Onyx Black – ясно доказателство за стил, който Ви отличава.
- Ruby Red – придава изключителен дизайн на помещението и добавя вълнуващи цветни акценти.
| Основни | |
| Марка | Mitsubishi Electric |
| Модел | MSZ/MUZ-LN25VGKHZ Zubadan Natural White Onyx Black Ruby Red Pearl White + WiFi |
| Тип | Стенен климатик |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 9000 |
| Държава производител | Тайланд |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 1.00 - 2.50 - 3.50 kW |
| EER | 5.15 |
| SEER | 10,5 |
| Консумирана ел. енергия | 0.485 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 83 kWh/a |
| Температурен диапазон | -10°C до +46°C |
| Енергиен клас (Охлаждане) | A+++ |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 0.70 - 3.20 - 5.40 kW |
| COP | 5.52 |
| SCOP | 5.20 |
| Консумирана ел. енергия | 0.60 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 863 kWh/a |
| Температурен диапазон | -25°C до +24°C |
| Енергиен клас (Отопление) | A+++ |
| Вътрешно тяло | |
| Ниво на звуково налягане | 19-24-29-36-45/19-24-29-36-45 dB(A) (охлаждане/отопление) |
| Размери ВхШхД | 307x890x233mm |
| Тегло | 15,5 kg |
| Външно тяло | |
| Ниво на звуково налягане | 49 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 550x800x285mm |
| Тегло | 35 kg |
| Ел. захранване | 230V/50Hz/еднофазно |
| Хладилен агент | R32 |