Mitsubishi Electric MSZ/MUZ-AY25VGKP Plasma Quad Plus + Wifi
- Stock: в наличност
- Марка: Mitsubishi Electric
- Модел: MSZ/MUZ-AY25VGKP Plasma Quad Plus + Wifi
Възможни варианти
MSZ –AY

Серията MSZ-AY предлага най-добрия баланс между производителност и енергийна ефективност.
Моделът се отличава с нов по-стилен дизайн, отопление при температури до -20°C, висок енергиен клас, изключително тиха работа и филтрираща система Plasma Quad Plus.
Изключително тиха работа
В допълнение към множеството предимства, серията се откроява и с шумово ниво от едва 18dB (за единичен сплит, типоразмери AY 25/35).
Отопление при температури до -20°C
Постигнат е и работен диапазон за отопление при температури до -20°C.
Вграден Wi-Fi контрол
Вграденият Wi-Fi интерфейс позволява управление и наблюдение на системата чрез приложението на Mitsubishi Electric – MELCloud.
Режим самопочистване
Високата влажност вътре в климатика причинява мухъл и неприятни миризми. След като климатикът спре работа, автоматичен въздушен поток изсушава вътрешността, за да го поддържа чист.
По-чист въздух
Филтриращата система Plasma Quad Plus осигурява чист и здравословен въздух във Вашия дом, като ефективно елиминира вируси, бактерии, плесени, алергени, прах и фини частици PM 2.5.
Технологията използва електростатично поле и серия от електрически разряди върху преминаващия въздух и го филтрира преди да бъде подаден към помещението.
Луксозно матово покритие за лесно почистване
Подобреният дизайн на вътрешното тяло и елегантният матов завършек, спомагащ за по-лесното почистване, са само част от допълнителните детайли, допринасящи за по-добрата естетика. Семплият и компактен дизайн със заоблени ъгли прави новата серия подходяща за всяко едно помещение.
Висок енергиен клас
Високата сезонна ефективност и енергиен клас допринасят за ниски експлоатационни разходи. Серия AY постига енергиен клас А+++ при охлаждане за типоразмери 25/35 и A++ при отопление (от 25 до 42).
| Основни | |
| Марка | Mitsubishi Electric |
| Модел | MSZ/MUZ-AY25VGKP Plasma Quad Plus + Wifi |
| Тип | Стенен климатик |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 9000 |
| Държава производител | Турция |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 0.9 - 3.4 kW |
| SEER | 8.7 |
| Консумирана ел. енергия | 0.600 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 100 kWh/a |
| Температурен диапазон | -10°C до +46°C |
| Енергиен клас (Охлаждане) | A+++ |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 1.0 - 4.1kW |
| SCOP | 4.8 |
| Консумирана ел. енергия | 0.780 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 697 kWh/a |
| Температурен диапазон | -20°C до +24°C |
| Енергиен клас (Отопление) | A++ |
| Вътрешно тяло | |
| Ниво на звуково налягане | 19 - 24 - 30 - 36 - 42/19 - 24 - 34 - 39 - 45 dB(A) (охлаждане/отопление) |
| Размери ВхШхД | 299x798x245mm |
| Тегло | 10.5 kg |
| Външно тяло | |
| Ниво на звуково налягане | 49/50 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 550x800x285mm |
| Тегло | 27 kg |
| Ел. захранване | 230V/50Hz/еднофазно |
| Хладилен агент | R32 |