Fuji Electric RDG24LMLA/ROG24LALA
Fuji Electric RDG24LMLA/ROG24LALA
2 499 €
- Stock: в наличност
- Марка: Fuji Electric
- Модел: RDG24LMLA/ROG24LALA
Възможни варианти
ATANASOVCLIMA.BG
100% ГАРАНЦИЯ ЗА КАЧЕСТВО

Канален инверторен климатик със стандартен напор и множество допълнителни опции за разширяване на приложението му. Засмукването на въздух може да се избира отдолу или отзад.
Компактен и функционален дизайн: Вътрешните тела от серията RDG са с височина, намалена до 270мм. Това е дало възможност за вграждане на контролната кутия в корпуса на тялото. Така няма стърчащи елементи и кутията е защитена.
Модулна структура на вътрешното тяло: Структурата на вътрешното тяло е изцяло модулна. Долният панел може да се премества отзад или отдолу, за да предостави вход за всмукване на въздух.
- Adjust: Микрокомпютър автоматично настройва въздушната струя като следи промените в температурата на помещението.
- Auto Changeover: Климатичната система автоматично избира режима на работа (Отопление/Охлаждане) базиран на зададената температура, температурата в помещението и външната температура.
- Economy: Ограничава разхода на енергия, чрез прецизен контрол над системата.
- Filter: Индикатор за филтър (показва необходимост от почистване на филтъра)
- Distributing: Към вътрешното тяло на климатичната система могат да се свържат въздухопроводи, чрез които въздушната струя може да се изведе до отдалечени краища на помещениет
| Основни | |
| Марка | Fuji Electric |
| Модел | RDG24LMLA/ROG24LALA |
| Тип | Канален тип климатик със стандартен напор |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 24000 |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 0.90/6.80/8.00 kW |
| EER | 3.08 |
| SEER | 6.20 |
| Консумирана ел. енергия | 2.210 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 384 kWh/a |
| Температурен диапазон | -10°C до +46°C |
| Енергиен клас (Охлаждане) | A++ |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 0.90/8.00/9.10 kW |
| COP | 3.54 |
| SCOP | 4.00 |
| Консумирана ел. енергия | 2.260 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 2098 kWh/a |
| Температурен диапазон | -15°C до +24°C |
| Енергиен клас (Отопление) | A+ |
| Вътрешно тяло | |
| Ниво на звукова мощност | 60 dB(A) |
| Ниво на звуково налягане | 31/29/27/25 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 270x1135x700 mm |
| Тегло | 38 kg |
| Външно тяло | |
| Ниво на звукова мощност | 67 dB(A) |
| Ниво на звуково налягане | 52 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 578x790x315 mm |
| Тегло | 44 kg |
| Ел. захранване | 230V/1Ø/50Hz |
| Хладилен агент | R410A |