Fuji Electric RDG18LLTB/ROG18LALL
Fuji Electric RDG18LLTB/ROG18LALL
2 291 €
- Stock: в наличност
- Марка: Fuji Electric
- Модел: RDG18LLTB/ROG18LALL
Възможни варианти
ATANASOVCLIMA.BG
100% ГАРАНЦИЯ ЗА КАЧЕСТВО

Инверторен канален климатик с тънък профил за монтаж в тесни окачени тавани. Разполага с много на брой допълнителни китове и дистанционни управления както и декоративни решетки с автоматични жалузи.
- Adjust: Микрокомпютър автоматично настройва въздушната струя като следи промените в температурата на помещението.
- Auto Changeover: Климатичната система автоматично избира режима на работа (Отопление/Охлаждане) базиран на зададената температура, температурата в помещението и външната температура.
- Economy: Ограничава разхода на енергия, чрез прецизен контрол над системата.
- Filter: Индикатор за филтър (показва необходимост от почистване на филтъра).
- V-PAM: Инверторно управление на компресора.
- 10 °C Heat: предпазва от преохлаждане на помещението.
- Автоматично рестартиране: при спиране на електрозахранването климатика автоматично се рестартира в същия режим, в който е работил, когато захранването се възстанови.
- Седмичен + температурен таймер: седмичен таймер + специален период, в който се задава допълнителна работна температура.
| Основни | |
| Марка | Fuji Electric |
| Модел | RDG18LLTB/ROG18LALL |
| Тип | Канален тип климатик с тънък профил |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 18000 |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 0.90/5.20/5.90 kW |
| EER | 3.21 |
| SEER | 6.20 |
| Консумирана ел. енергия | 1.620 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 293 kWh/a |
| Температурен диапазон | -10°C до +46°C |
| Енергиен клас (Охлаждане) | A++ |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 0.90/6.00/7.50 kW |
| COP | 3.61 |
| SCOP | 4.10 |
| Консумирана ел. енергия | 1.660 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 1774kWh/a |
| Температурен диапазон | -15°C до +24°C |
| Енергиен клас (Отопление) | A+ |
| Вътрешно тяло | |
| Ниво на звукова мощност | 58 dB(A) |
| Ниво на звуково налягане | 32/30/29/27 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 198x900x620 mm |
| Тегло | 23 kg |
| Външно тяло | |
| Ниво на звукова мощност | 62dB(A) |
| Ниво на звуково налягане | 50 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 578x790x300 mm |
| Тегло | 40 kg |
| Ел. захранване | 230V/1Ø/50Hz |
| Хладилен агент | R410A |