Fuji Electric RDG36LMLЕ/ROG36LETL
Fuji Electric RDG36LMLЕ/ROG36LETL
3 333 €
- Stock: в наличност
- Марка: Fuji Electric
- Модел: RDG36LMLЕ/ROG36LETL
Възможни варианти
ATANASOVCLIMA.BG
100% ГАРАНЦИЯ ЗА КАЧЕСТВО

Канален инверторен климатик със стандартен напор и множество допълнителни опции за разширяване на приложението му. Засмукването на въздух може да се избира отдолу или отзад.
Компактен и функционален дизайн: Вътрешните тела от серията RDG са с височина, намалена до 270мм. Това е дало възможност за вграждане на контролната кутия в корпуса на тялото. Така няма стърчащи елементи и кутията е защитена.
Модулна структура на вътрешното тяло: Структурата на вътрешното тяло е изцяло модулна. Долният панел може да се премества отзад или отдолу, за да предостави вход за всмукване на въздух.
- Adjust: Микрокомпютър автоматично настройва въздушната струя като следи промените в температурата на помещението.
- Auto Changeover: Климатичната система автоматично избира режима на работа (Отопление/Охлаждане) базиран на зададената температура, температурата в помещението и външната температура.
- Economy: Ограничава разхода на енергия, чрез прецизен контрол над системата.
- Filter: Индикатор за филтър (показва необходимост от почистване на филтъра)
- Distributing: Към вътрешното тяло на климатичната система могат да се свържат въздухопроводи, чрез които въздушната струя може да се изведе до отдалечени краища на помещението или друго такова.
- Fresh: Към вътрешното тяло на системата могат да се свържат въздухопроводи, чрез които да се вкарва свеж въздух извън сградата.
- I-PAM: Инверторно управление на компресора.
- Weekly: Автоматизиране на климатичната система, чрез настройка на различни таймери (за включване и изключване) за всеки ден от седмицата.
- Автоматично рестартиране: при спиране на електрозахранването климатика автоматично се рестартира в същия режим, в който е работил, когато захранването се възстанови.
| Основни | |
| Марка | Fuji Electric |
| Модел | RDG36LMLЕ/ROG36LETL |
| Тип | Канален тип климатик със стандартен напор |
| Вид | Инверторен |
| BTU | 36000 |
| Режим Охлаждане | |
| Охладителна мощност | 2.80/9.40/11.20 kW |
| EER | 3.18 |
| SEER | 5.70 |
| Консумирана ел. енергия | 2.960 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 576 kWh/a |
| Температурен диапазон | -15°C до +46°C |
| Енергиен клас (Охлаждане) | A+ |
| Режим Отопление | |
| Отоплителна мощност | 2.70/11.20/12.70 kW |
| COP | 3.61 |
| SCOP | 3.80 |
| Консумирана ел. енергия | 3.100 kW |
| Годишна консумация на ел. енергия | 3202 kWh/a |
| Температурен диапазон | -15°C до +24°C |
| Енергиен клас (Отопление) | A |
| Вътрешно тяло | |
| Ниво на звукова мощност | 65 dB(A) |
| Ниво на звуково налягане | 39/35/30/26 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 270x1135x700 mm |
| Тегло | 40 kg |
| Външно тяло | |
| Ниво на звукова мощност | 69 dB(A) |
| Ниво на звуково налягане | 54 dB(A) |
| Размери ВхШхД | 830x900x330 mm |
| Тегло | 61 kg |
| Ел. захранване | 230V/1Ø/50Hz |
| Хладилен агент | R410A |